יום רביעי, 11 בינואר 2012

אמסטרדם זה כאן! - תיקי פוניה הגיעו לישראל


למקרה שלא הספקתם להבחין אופניים הפכו להיות הטרנד הכי לוהט ברחובות תל אביב. כלי תחבורה שמנייד לא מעט אנשים ברחבי העיר ללא פקקים, ללא בעיות חנייה והעיקר עם הרבה שיק. באמסטרדם ובערים אחרות בעולם זו בשורה ישנה, רוכבי אופניים גודשים את העיר במסלולים, שבילי אופניים, בפארקים ובדרכים.

בארץ, ממש אפשר לראות את הטרנד מתעורר עם טיילים שיוצאים למסלולים, קבוצות רכיבה ובמרחב האורבאני.
האופניים הפכו עבורנו, העירונים, למקור חדש לאופנה אורבאנית עם שלל אופני עיר בסגנון רטרו ובשלל צבעים. דוגמניות, תל אביביות, היפסטרים, סטודנטים והורים עם ילדים רכובים הם עניין שבשגרה בנוף.אם אנחנו משקיעים באביזרים אופנתיים ואקססוריז בלוק היומיומי שלנו, אי אפשר להתעלם מהאופניים שלנו. הגיע הזמן לתת קצת שיק למה שמנייד אותנו ברחבי העיר. והכי חשוב – לתת פתרונות חדשים למה שהפך לכלי תחבורה מרכזי בחיים שלנו!

תכירו את תיקי פוניה – אורבן שיק!המיזם החדש שלי כולל תיקי אופניים מגניבים שמתלבשים בצורה נוחה על הסבל האחורי ומאפשרים לכם לדווש ברחבי העיר בסטייל אך גם עם פיתרון איחסון והתניידות מעולה! לתיק, רצועות סקוטש שמתחברות לסבל, 2 כיסים גדולים לנשיאת חפצים, עמיד בפני גשם ויש לו גם ידיות אחיזה נוחות שאתם יכולים לשלוף את התיק ולהתהלך איתו.בקיצור, פריט חובה לכל רוכב עם שיק!

לרכישה מקוונת לחצו כאן! או לפנות אלי במייל - funiabags@gmail.com
צילומים: דדי אליאס
והכי חשוב, ספרו לי מה אתם חושבים!


תגובה 1:

  1. מקסים מאוד! באמת כל אמסטרדם מלאה במסלולי נסיעה לאופניים וכלבים מתרוצצים בכל מקום. מאוד אהבת את התמונות!

    השבמחק

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...