יום חמישי, 25 באפריל 2013

לא על היין לבדו - בר מארץ הייןשלישי בערב. נמל תל אביב.
לא בכל יום מתאפשר לי כמה שעות של אסקפיזם מהעבודה, לימודים, מטלות, עיסוקים, סידורים, לאירוע שיש בו בריזה, מינגלינג, יין טוב, מוסיקה וגבינות משמינות. נכון, אני לא מאלה שפוקדים תכופות כל איוונט, ובכל זאת מכמה אירועים שהייתי בהם, ביום שלישי הרגשתי וגם אם זה לכמה שעות כמעט כמו בחו"ל. (מי אמר בעצם שאין פה אירועים לא פחות טובים מבחו"ל).


חגיגות כמו שחגיגות צריכות להיות

חגיגות 30 שנה ליקבי רמת הגולן הם פחות או יותר החגיגות הכי מהנות שייצא לי לחגוג עם מותג. אין ספק שהיין עושה את ההבדל, אבל בכל זאת. נדמה שהיה באירוע את כל התמהיל להנאה צרופה – יין טוב בכמויות, גבינות "מסריחות" האהובות עלי כ"כ של משק יעקובס (בסדר... זה לא קמומבר מושלמת) ואחלה הופעה של חמי רודנר שהרגישה כאילו הוא מופיע בבר אינטימי וקטן ולא בבמה פתוחה בנמל. ולהוסיף לזה חברה טובה שהצטרפה אלי בדמות חברת ילדות שהפכה לאחרונה לתל אביבית (ובכך ייצא לי להפגין את כישורי הנהנתניים התל אביביים שרכשתי בשנים האחרונות) ובכלל זה הפך להיות אירוע כיפי בצורה בלתי רגילה שממש שבר לי את שגרת אמצע השבוע הקשה.

ערך מוסף

 מעבר לארגון המושקע של המתחם, המיקום המהמם ולמגוון העשיר של היין זה היה בדיוק כמו שאירוע כזה צריך להיות. קליל, כיפי, לא פלצני מדי (יענו למבינים ביין בלבד) ואפילו היה לזה ערך מוסף שתמיד איכשהו גורם תמיד להיערך יותר – שת"פ עם ארגון חברתי – עמותת "נא לגעת" שידועים במסעדת החושים שלהם ובהצגות שמועלות ע"י כבדי שמיעה (צורה לי שטרם הלכתי לשם). שת"פ התבטא בבר "טעימות עיוורות" שבו מכסים את עיניך עם כיסויי (דמויי כיסויי שינה של אל על) ונותנים לך לחוות את חווית הטעם בעיניים עצומות (ברור שהצצתי.. לא יכולתי). על הדרך קיבלתי הסבר מפורט מנציג מקסים של "נא לגעת" על השת"פ ועל מתחם נא לגעת בנמל יפו. 
והדבר הכי מקסים זה שהוקם בר לסדרת "הר חרמון", שבו ניתן לטעום יינות (הר חרמון אדום, הר חרמון לבן ויין אינדיגו החדש) הנושאים כתב ברייל על גבי התוויות שלהם!!! ומאפשרים לעיוורים גם להכיר. 
חוץ מזה שכל הכנסות הבר יוקדשו למרכז.בקיצור ולעניין

עכשיו לפרטים, אין הרבה זמן!! בר היין הבר, פתוח רק  לשבוע בחודש בין ה- 23-30.4. אז כדאי למהר ולהגיע. המחירים אגב ממש נוחים (30 ש"ח לכוס ענקית ומלאה בפרגון ליין או מגוון טעימות, צלחת גבינות ולחם עמוסה ב-37 ש"ח – סביר לגמרי). 
בבר ניתן ליהנות מברי יין ייחודיים בקונספטים שונים, ביניהם: טעימות אורך של זנים שונים ייחודיים, טעימות רוחב של זנים שונים מחלקות וכרמים שונים, טעימות של יינות חדשים, חשיפה של יינות טרם צאתם לשוק, יינות מתיישנים, יינות נדירים ועוד
לאניני הטעם שבין קוראיי (יש כאלה ;) ) – במהלך השבוע יוצעו סדנאות מקצועיות שיתקיימו. ביניהן סדנה של טעימת קומפוננטים (יינות בתהליך יצירה וטעימת זנים מחלקות שונות), סדנה בנושא אומנות הטעימה ועוד.
מה נשאר לנו? מוסיקה!!

במקום יתקיימו הופעות רוק פתוחות: בערב הפתיחה (23.4) הופעה של להקת "איפה הילד וביום רביעי (24.4) הופעה של פרויקט "מטרופולין" עם הסולניות אפרת גוש ודנה עדיני ומייסד הלהקה עופר מאירי.

תעשו לעצמכם טובה, תקפצו לשתות שם איזה כוס יין, שווה.

שעות פתיחה:
יום ג, 23.4.13, 20:00-23:00
ימים ד-ה, 24-25.4.13, 19:00-23:00
מוצ"ש 27.4.13, 20:30-23:30
ימים א-ג 28-30.4.13, 19:00-23:00


תגובה 1:

  1. אני ובעלי לשעבר נפרדנו לפני שנה וחודשיים והייתי בחודש השישי להריוני. שנינו אוהבים אחד את השני וזה היה הלם עבורי וזה ממש שבר לי את הלב. ניסיתי להתקשר אליו ושני הקווים נותקו. ניסיתי להשיג אותו ברשתות החברתיות, אבל הוא סילק אותי מהן. ניסיתי להגיע להורים שלו והם אמרו לי שהבן שלהם אמר שהוא לא אוהב אותי ולא רוצה לראות אותי והם לא יודעים מה לא בסדר. בכיתי ובכיתי כל יום כי אהבתי אותו מאוד. עד שילדתי והתינוק היה בן שנה, לא הצלחתי להחזיר את אהבתי. שוב, התבלבלתי. אני לא יודע מה לעשות וגם איבדתי את העבודה ואין לי כסף לטפל בתינוק. הייתי אומללה בחיים אז בכיתי לאחותי וסיפרתי לה את הבעיה שלי ואמרתי שהיא יודעת על כישוף עוצמתי של ד"ר אפטה שעוזר לה כשהיא לא יכלה להיכנס להריון. יצרתי איתו קשר במייל והוא אמר שהוא יעזור לי ואמר לי שאישה עשתה כישוף על בעלי ואמרה שהוא יעזור לי לשבור את הכישוף כדי שבעלי יחזור אליי לנצח והדבר יהיה שלי. זו הייתה הפתעה גדולה עבורי שכל מה שהוא אמר קרה. בעלי מיד חזר אלי ואמר לי לסלוח לו. תודה רבה למטיל הקסמים החזק והאמיתי הזה. אני מתפלל שהוא יחיה זמן רב ויעשה עוד מהעבודה הנפלאה שלו. אם יש לך בעיה שמטרידה אותך בחיים, עליך ליצור קשר עם שחקן הכישוף החזק הזה! הוא יכול לעזור לך. הוא לא יאכזב אותך, אתה יכול להגיע אליו דרך כתובת ה-Gmail: drapata4@gmail.com או שאתה יכול להשיג אותו דרך הוויבר / WhatsApp שלו:(+22958359273)

    השבמחק

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...